Letos nově odjíždíme od zastávky "Krásného" tramvají 8 a 10, konkrétně z ulice Pod sídlištěm. Je to slepá silnice vedoucí k fotbalovému hřišti, takže by tam měl být klid. I tak prosíme o pozornost - auta tam občas jezdí.
Čas odjezdu autobusů je naplánován na 14.7.2018 ve 13.00 hod.

K nástupu na tábor je nutné mít a předat vedoucímu
"Potvrzení od lékaře",
"Potvrzení GDPR",
"Potvrzení bezinfekčnosti a poučení rodičů",
"Kartičku zdravotní pojišťovny".

Bez těchto dokladů není možné se tábora účastnit.


Potvrzení od lékaře má platnost nově 2 roky, akceptujeme tedy potvrzení s datem 28.7.2016 a mladším. Po táboře toto potvrzení vracíme, dá se uplatnit např. na lyžařském kurzu, či ve škole v přírodě.
Tato potvrzení najdete na našem webu: www.templak.cz

Při odjezdu prosím sdělte vedoucímu oddílu všechny případné zdravotní problémy dítěte a předejte mu léky s přehledem dávkování.
Rovněž doporučujeme dát k vedoucímu "kapesné dítěte" - toto platí i pro velké děti, které zpravidla disponují vyššími částkami. Předejde se tak riziku ztráty. Výše kapesného je samozřejmě na Vašem zvážení, na táboře letos bufet nebude, respektive budeme dětem jen prodávat limonády v omezeném množství. Pojedeme ale na výlet - tam budou mít děti možnost si doplnit zásoby :-)

Seznam "Doporučeného vybavení táborníka" najdete rovněž na webu.
Připomínám že LETOS NENÍ TŘEBA BRÁT SPACÁK (postele jsou vybaveny polštáři a přikrývkami, povlečení děti dostanou při příjezdu) U menších dětí prosím podepište oblečení.

Berou-li si děti s sebou dražší věci jako hudební přehrávače, telefony (upozorňujeme, že v areálu prakticky není signál, takže volat a psát budou děti moci v podstatě jen při hrách mimo tábor), tablety, fotoaparáty apod. tak Vás musím informovat, že za tato zařízení neneseme odpovědnost - viz. "Poučení rodičů".

Rád bych Vás poprosil o spolupráci, bude-li potřeba děti dovybavit vzhledem k oddílovému programu.
Tyto prosby bych Vám posílal mailem dostatečně dlouho před táborem.

Přidávám ještě kontaktní adresu pro zasílání pošty na tábor:

      DDM Ždánice
      Jméno a příjmení dítěte
      Turnus T82
      Sokolská 525      
      696 32 Ždánice 

Kontakt na hlavního vedoucího je 603198990, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Samozřejmě není problém z tohoto telefonu nechat zavolat děti, nebo Váš hovor předat jak oddílovému vedoucímu, tak Vašemu dítěti.

Velmi bych Vás prosil, pokud zvažujete návštěvu dítěte na táboře, tak ji prosím vždy konzultujte s námi.
U tesklivých dětí to může být problém, navíc nemusíme být zrovna v areálu tábora.
Obecně návštěvy NEDOPORUČUJEME, i když je nezakazujeme.
Malé děti sotva zvládnou aklimatizaci na nový kolektiv, prostředí a nepřítomnost rodičů, tak jsou návštěvou znovu vykolejeni...
Navíc pokud přijede návštěva kamarádovi (který to třeba bez problému zvládne), tak proč nepřijela mně? - a stýskání je na světě.
Upozorňuji že to není jen problém nejmenších, stejnou zkušenost máme i u dětí větších, třeba i 12-ti letých...

Poslední věc - návrat z tábora27.7.2018 kolem 9.45 hod opět na místo, ze kterého odjíždíme.

   
Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonu 603 198 990, případně mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).
    

brno-img   slatina-img   jmk-img
Činnost o.s. Templák je podporována
Statutárním městem Brno
městskou částí Slatina
Jihomoravským krajem